Przejdź do treści

Popularny alkohol wycofany ze sprzedaży. Powodem możliwa zawartość kawałków szkła

Popularny alkohol wycofany ze sprzedaży. Powodem możliwa zawartość kawałków szkła /fot. iStock
Popularny alkohol wycofany ze sprzedaży. Powodem możliwa zawartość kawałków szkła /fot. iStock
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed spożywaniem popularnego alkoholu. Produkt wycofano z obrotu z powodu wykrycia obecności odłamków szkła. Niestety część wycofanych partii została już sprzedana.

GIS wycofał popularny alkohol

Główny Inspektorat Sanitarny ogłosił wycofanie ze sprzedaży kilkudziesięciu partii popularnego alkoholu, którego producentem jest STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

GIS został zawiadomiony przez producenta, że otrzymał informację od klienta o obecności fragmentu szkła w sprzedanym produkcie. Firma postanowiła o wycofaniu partii produktu Lubelska Cytrynówka 100 ml.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Wycofanie produktu – których partii dotyczy?

Szczegóły dotyczące produktu:

Nazwa produktu: Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml
Numery partii: od L19922010915 do L19922011000
Producent: STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Szukasz konstruktywnych postanowień noworocznych? "Na start chciałabym zachęcić do śledzenia ilości i częstotliwości spożycia alkoholu" - pisze Anna Cykowska

Zalecenia dla konsumentów

Jak poinformował GIS, po otrzymaniu informacji spółka STOCK Polska Sp. z o.o. przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z przedmiotowej partii.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania produktu. Niestety część wycofanych partii została już sprzedana. Zakupionego produktu z partii objętych komunikatem nie należy spożywać.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: