Przejdź do treści

Klaudia Halejcio zapowiedziała walkę ze „zbędnymi kilogramami”, prezentując nienaganną sylwetkę. „To żart?” – pytają internauci

Klaudia Halejcio zapowiedziała walkę ze "zbędnymi kilogramami", prezentując nienaganną sylwetkę .Internauci nie zostawili na niej suchej nitki
Klaudia Halejcio zapowiedziała walkę ze "zbędnymi kilogramami", prezentując nienaganną sylwetkę .Internauci nie zostawili na niej suchej nitki/ fot. PIOTR ANDRZEJCZAK, MWMEDIA
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Ostatni wpis szczupłej Klaudii Halejcio, w którym zapowiada rozprawienie się z nadprogramowymi kilogramami, sprawił, że aktorka znalazła się w ogniu krytyki. „Jak młode dziewczyny mają nie wpadać w kompleksy, skoro influencerka z tyloma obserwującymi wstawia zdjęcie swojej szczupłej sylwetki i mówi o walce ze zbędnymi kilogramami?” – komentuje jedna z obserwatorek celebrytki.

„Zbędne kilogramy”?

Klaudia Halejcio na swoim profilu zazwyczaj publikuje zabawne nagrania, których jest główną bohaterką, zdjęcia i filmy prezentujące wnętrza jej domu czy zabawy ze swoją córeczką. Tym razem jednak aktorka postanowiła napisać kilka słów na temat swojej sylwetki. Według wielu internautów komentujących wpis celebrytki – o kilka słów za dużo.

„Ciężko się zmotywować do ćwiczenia, ale kilka dni z dobrym jedzeniem robi swoje. Ilość luster w moim domu nie pomaga. Zatem wróciłam i już planuje rozpoczęcie wdrożenia planu: ZBĘDNE KILOGRAMY ŻEGNAM” – pisze Halejcio na swoim instagramowym profilu, który obserwuje ponad 700 tys. osób.

Wśród nich są również bardzo młode osoby, które często w wyniku wzorców w mediach społecznościowych kształtują swój obraz piękna i dążą do wciąż szczuplejszej sylwetki. Być może dlatego wielu internautów i internautek tak gwałtownie zareagowało na wypowiedź aktorki. Wielu z nich opis szczególnie nie zagrał w zestawieniu ze zdjęciem pod wpisem. Widnieje na celebrytka prezentująca nienaganną, bardzo szczupłą i wysportowaną sylwetkę.

Chodź dla zdrowia! Ile kalorii spala spacer? Sposoby na jego urozmaicenie  / istock

Klaudia Halejcio w ogniu krytyki

„Gdzie ty masz zbędne kilogramy?” – pyta jedna z obserwatorek celebrytki, na co sama Halejcio odpowiedziała:

„No dobra, zgrabnie tu wyglądam! Ale nie jest tak kolorowo, bo niestety powinnam ćwiczyć ze względu na moje zastoje wody, ciało mi puchnie i raz jestem szczupła, a raz ułana – to idzie się przyzwyczaić… Ale najgorsze jest to, że u mnie to wiąże się z bólem i nikt mi nie jest wstanie pomoc. Ruch przynosi ulgę… a ja jestem trochę leniuchem”.

Nie do wszystkich jednak przemówiło pospieszne tłumaczenie się aktorki. Pod jej wpisem pojawiły się takie komentarze, jak:

„Uwielbiam jak mega szczupłe osoby narzekają na 'zbędne kilogramy’. (…) Tyle młodych dziewczyn popada w anoreksję! Tego typu posty robią im z mózgu sito!”

„Z tymi zbędnymi kilogramami to żart?”

„Jak młode dziewczyny mają nie wpadać w kompleksy, skoro influencerka z tyloma obserwującymi wstawia zdjęcie swojej szczupłej sylwetki i mówi o walce ze zbędnymi kilogramami?”

Wśród komentujących osób były też takie, które broniły wpisu Klaudii Halejcio, podkreślając, że „też jest człowiekiem, dokładnie takim samym jak my” i jeśli odpuści sobie ćwiczenia i zdrową dietę, to tak samo przytyje. A wtedy „z kilku zbędnych kilogramów zrobi się kilkadziesiąt. „Więc tak, osoba szczupła ma prawo narzekać na zbędne kilogramy i 'wracać na dobre tory'” – pisze jedna z kobiet pod postem celebrytki. Pytanie jednak, czy na pewno w podobnych przekazach warto mówić o „nadprogramowych” kilogramach i czy nie lepiej byłoby zamieścić wpis o tym, że dobrze jest się ruszać się dla zdrowia, po prostu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: